Forum Dogs - wszystko, co powinieneś wiedzieć o psach!

Na forum znajdziesz wszystko, co powinieneś wiedzieć o psach!


#1 2010-01-01 17:48:59

 Mesha

Administrator

12225798
Skąd: Stąd
Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 15
WWW

Salmusia i Kora ;)

Taak.. Mam dwa diabełki w domku . Pierwszy diabełek to Salma, niespełna dwuletnia, rozbrykana labradorka. Jest bardzo mądrym uczniem. Zazwyczaj nie mam czasu na jej tresurę, ale zna kilka pojęć, między innymi: -siad, -leżeć, -łapa/druga, -piątka, -obrót, -czołgaj się, -ósemka, -daj buzi . Drugim diabełkiem jest Kora - pięcioletnia jamniczka. Chociaż jest mniej "diabełkowata" niż Salma, to potrafi pokazać różki . Nie jest tak pojętna jak Salmuś - nauczenie jej jednej sztuczki wymaga nawet 2-3 miesięcy pracy, nie jest poza tym chętna do nauki. Wielką radością dla niej jest jedzenie i spanie . Jest "samicą alfa" i dominuje nad Salmą, która okazuje jej wielki (zbyt wielki) szacunek, jednak Korusia potrafi być dla niej naprawdę złośliwa...


"Bogactwo jest jak woda morska - im więcej pijemy, tym większe jest nasze pragnienie..."

Offline

 

#2 2014-02-24 22:38:40

lila2

User

Zarejestrowany: 2014-02-24
Posty: 16

Re: Salmusia i Kora ;)

Ja mam w domu psa Morisa, czasami mówię na niego Mopek bo jak był mały lizał podłogi:)

Offline

 

#3 2020-11-22 21:24:48

warszawiak

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2020-11-22
Posty: 3

Re: Salmusia i Kora ;)

Ja mam owczarka niemieckiego i mieszańca. Oba zaprzyjaźnione;)

Offline

 

#4 2021-07-15 22:45:48

Lula

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2021-07-15
Posty: 1

Re: Salmusia i Kora ;)

U nas tylko jeden piesek - pudel miniaturowy https://johndog.pl/blog/rasy/pudel-miniaturowy/, ale bardzo wyczekany. Rodzice długo nie chcieli się zgodzić. Podejrzewam, że nie wierzyli w moje umiejętności opiekuńcze. Sama z nich wychodzę na spacer i dbam o niego jak najlepiej potrafię. Widzę, że rodzice również go pokochali. Jest tak słodki, że nie da się go nie lubić!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.arenaalbionu.pun.pl www.zdhzarzewie.pun.pl www.bmw.pun.pl www.thesixpounder.pun.pl www.musclecars.pun.pl